.

.

10pcs Нови КОЧАН Led вградна светилка Место 10w 15w 25w 30w 3 боја променливи површината монтира на таванот Светилка Топол Кул Бело Затворен Светла

10pcs Нови КОЧАН Led вградна светилка Место 10w 15w 25w 30w 3 боја променливи површината монтира на таванот Светилка Топол Кул

DEN 4773.60
DEN 4487.00
Количината на стоката
ТековенЗабелешка : Ако изберете само топло бела/ладна бела, светло само може да биде еден емитуваат боја.
Ако изберете променливи, светлината може да биде три емитуваат боја променливи меѓу топло бела, природна, бела и ладно бела со притискање на прекинувач

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Променливи, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
10w, 15w, 25w, 30w
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
Fanlive
Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Боја На Каросеријата:
Бела
Број На Модел На:
10w 15w 25w 30w
Примена:
Трпезарија
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Моќ Толеранција:
10%
Извор На Светлина:
Led Извор
Тип На Објект:
Downlights
Емитуваат Боја:
топло whtie, бела, ладно бела, променливи
боја:
Бела
Функција:
анти-отсјај downlight
Извор На Светлина:
LED
led драјвер:
постојан струја led драјвер
Инсталација:
Површината монтирани

Слични производи