.

.

15W dimmable црна Плоштадот КОЧАН LED Downlights Површината Монтирани LED Светилки на Таванот Место Светло LED Downlights AC85V-265V

15W dimmable црна Плоштадот КОЧАН LED Downlights Површината Монтирани LED Светилки на Таванот Место Светло LED Downlights AC85V-265V

DEN 19200.00
DEN 15168.00
Количината на стоката
Тековен

2) Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. За Повратни информации (1) ве Молиме контактирајте со нас прво да се реши ако сте незадоволни со нашите предмети или услуги, НЕ отворен спор случај или ни остави неутрален/негативни повратни информации, без какви било преговори. Превозот Методи Општо земено, ние ќе брод парцели преку испорака методи(UPS/DHL/Федекс и така натаму) дека купувачот е избран, или им помогне на купувачот да изберете повеќе побрзо, ако е потребно. Ние ќе се обидеме потрудиме да се најде решение да ги задоволи вас на рамноправност и взаемна состојба, така да тоа е лесно, бидејќи Ние сме секогаш тука за вас! (2) ве Молиме љубезно ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди /поени оценка за 4 критериуми на Детални Продавачот Оценка (НСД). Ви благодарам многу! (3) Општо земено, ние ќе остави позитивни повратни информации за купувачот acquiescently. Дефект на објектот може да бидат понудени на берза или замена, и продавачот плаќа за превозот цена.
Dimmable 15 W вградна светилка Ладно Бела /Топло Бела LED Кабинет Тавански светилки AC85 V-265 V За Дома Осветлување
Влезен Напон : AC85 V-265 V
Freqency Опсег : 50 Hz-60 Hz
Фактор На Моќ : >0. Забелешки : (1) Обично, вашата цел ќе биде испратена во рамките на обработка на време кога целосната исплата е расчисти; (2) превозот известување/e-mail ќе биде испратен до вас автоматски, можете да го провериш твојот регистрирани e-mail или да го видите цел детали; (3) Купувачот има должност/одговорност за плаќање на увозни царински данок ако тој/таа има да; Гаранција & Враќање (1) Ние обезбеди 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА за сите електрични стоки од испорака датум.

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
dimmable 10W, no dimmable 10W, dimmable 15W, no dimmable 15W
Бренд Име:
GSKGYXGS
Број На Модел На:
12-009
Примена:
Foyer
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Боја На Каросеријата:
Бела
Моќ Толеранција:
3%
Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
5years
сертификација:
RoHS,CE
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
Yes
Извор На Светлина:
LED

Слични производи