.

.

Поправка Делови Целосен Сет На Завртки L/R Пролет Метални Столбови за Конзола 3DS

Поправка Делови Целосен Сет На Завртки L/R Пролет Метални Столбови за Конзола 3DS

DEN 287.52
DEN 273.00
Количината на стоката
Тековен

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
DHL : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 4 до 5 дена.Нема ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Ако сакате да ги испратите назад на неисправни производи,ве молиме првиот контакт со нас и да ни ги испратите сликите или видео,ние ќе разговараме метод за да се реши овој проблем со вас.
Гаранција
12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи.
4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
FEDEX : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 6 дена.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Нема потреба да се плати за високо поправка такса.
Повратни информации
1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ.
Ве молиме испратете го на неисправни производи во рамките на гарантниот prriod.
100% Реална Слика. Запад Унија,TT.ИЛИ,можете да изберете да имате замена.
3)Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
Поправи Делови Комплетен Сет на Завртки
Замени скршен , оштетената, испукана и неупотребливи Делови
Секој објект ќе бидат проверени пред испраќање.
Кина Пост : Стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 30 дена.

Детални карактеристики

Бренд Име:
eXtremeRate
is_customized:
No
Број На Модел На:
не се применува
Nintendo Модел:
Nintendo 3DS
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Со USB:
никој
Тип:
Шрафцигер

Слични производи