.

.

Huiermeimi 1pair мотоцикл светлата 3000ml мото помошни Место раководител светилка Светлина 12V 24V U7 125W LED motobike центарот на вниманието headlamp

Huiermeimi 1pair мотоцикл светлата 3000ml мото помошни Место раководител светилка Светлина 12V 24V U7 125W LED motobike центарот

DEN 2303.04
DEN 1152.00
Количината на стоката
Тековен

Добра Вест! Сега ние ќе ви го испратиме 1 вклучете како подарок со иста цена!
Технички Параметри : Светло Моќ : 125 W Актуелната Власт : 8~Светлина 12 W функција : горна греда, ниска зрак, флеш Работна Температура : -40-40 степен centigrade Флукс : 3000 LM Боја Температура : 6000k-7000k Влезен Напон : 12 V-80 V DC Материјал : зајакнување на алуминиум легура Опсег : 200 метри
Тежина : 660g Црвено Жица Позитивни & Црна Жица Негативни Универзална одговара за мотор, мотоцикли, автомобили, камиони, брод. Пакетот Вклучува : 1 пар (2 парчиња) мотор led извор на светлина 2 парчиња додаток 1 парче switch Важно :
1. Ние обично процес вашата цел во наредните 24-72hours откако ќе се плати, тоа е подобро за вас'll проверка на вашата e-mail за време на овој временски период, доколку имаме и други информации потребни од вас.Ви благодарам многу. и жолта ангел круг е бела. боја : школка во боја : црна главните светла боја : бела Демонот светла боја : црвена ангел светла боја : сина, црвена, зелена, бела, розова, жолта Светлата се вклучуваат главните светла, ангелот светлата и демонот светла
Материјал :
Шел : Алуминиум Легура
LED : САД се увезуваат U7 3000 LMXN
Answer : ___________________________ NOTE : кога да го државата, појава на сина, црвена, зелена.Huiermeimi 1pair мотоцикл светлата 3000ml мото помошни Место раководител светилка Светлина 12 V 24 V U7 125 W LED motobike центарот на вниманието headlamp со прекинувач
Почитувани Клиенти, pls имајте на ум дека ние ги користиме на вистински САД се увезуваат U7 Led диоди , не се лажни оние во некои други продавници, може да ви се евтини наредби од нив, но тие не може да обезбеди повеќе од нас, по потоа, бидејќи сметаме квалитетот и нашиот углед во прв план.

Детални карактеристики

боја:
белата ангел светла, жолта ангелот светлата, црвениот ангел светла, сино ангелот светлата, зелена ангелот светлата, розова ангелот светлата
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Бренд Име:
Huiermeimi
Wattage:
125W
Опсег:
200 метри
LED боја температура:
6000K~7000K
Напон:
12V-80V DC
Прозрачна:
висока зрачна
три работа на владата:
висок зрак, ниска зрак и strobe
Школка во боја:
Црна
демонот светла Боја:
Црвена
Ангелот Светлата Боја:
сина,црвена,розова,бела,зелена,жолта
главните светла Боја:
Бела
Материјал Tapy:
Алуминиум легура

Слични производи