.

.

E-марк Мотоцикл Задните Опашка Светлина За ХОНДА VTX 1300/1800 РЕТРО 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 LED Пак Сигнали Кочница Светлина

E-марк Мотоцикл Задните Опашка Светлина За ХОНДА VTX 1300/1800 РЕТРО 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 LED Пак Сигнали Кочница

DEN 2640.00
DEN 2508.00
Количината на стоката
Тековен

Опис на производот Карактеристики : 100% Гарантира Сосема Нов опашката,кочница,и сигнали се сите интегрирани во еден Лесно да се инсталира Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика Леќа Боја : Чад и Јасно Fitment : ЗА ХОНДА VTX 1300 РЕТРО 2002-2008 ЗА ХОНДА VTX 1800 РЕТРО 2002-2008 Пакетот Вклучува : 1 X Taillight Инструкции не се вклучени

Детални карактеристики

Бренд Име:
ARASHI
Тип На Објект:
кочница светлина
Модел:
TZH-096-INT
ОДГОВАРА ЗА:
02-08 VTX 1300/1800 РЕТРО
боја:
Јасно и Цигарите

Слични производи