.

.

Обезбедување на квалитет Cookie Притиснете Машина Алатка Шеќер Прирачник за домаќинство cookie депонент машина За Кујна Cookie Пече Алатки

Обезбедување на квалитет Cookie Притиснете Машина Алатка Шеќер Прирачник за домаќинство cookie депонент машина За Кујна Cookie

DEN 950.40
Количината на стоката
Тековен


Обезбедување на квалитет Cookie Притиснете Машина Алатка Шеќер Прирачник за домаќинство cookie депонент машина За Кујна Cookie Пече Алатки
Производот Се Покаже

Детални карактеристики

боја:
колаче депонент
Тип:
Тестенини Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
КОК
Број На Модел На:
Колаче Притиска & Шлаг Поставува
Тестенини Алатки Тип:
Колаче Притиска & Шлаг Поставува
Материјал:
Колаче Притиска & Шлаг Поставува
Име на производ:
cookies алатка
Колаче Алатки Тип:
Колаче Притиска & Шлаг Поставува
Тип:
Колаче Алатки
Функција:
За Еднократна Употреба, Еко-Пријателски, Порибено
Употреба:
боја:
Функција:
Материјал:
пластични
квалитет:
Врвен квалитет

Слични производи