.

.

Drinkware 1pc Кристално Стакло на Пијат Виски Чаша Вино, Ракија, Пиво Вино Стакло првенство Barware Вода Купот на Слободното време.

Drinkware 1pc Кристално Стакло на Пијат Виски Чаша Вино, Ракија, Пиво Вино Стакло првенство Barware Вода Купот на Слободното

DEN 446.40
DEN 357.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Drinkware Тип:
Стакло
сертификација:
CIQ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ
Материјал:
Кристално
Количина:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
C1112
Стакло Тип:
Ракија Snifters
Бренд Име:
LC Love_Call
Обликот:
Круг

Слични производи