.

.

ZUCZUG 3 Брзо ослободување Vband менгеме со алуминиумска страната v бенд собрание

ZUCZUG 3 Брзо ослободување Vband менгеме со алуминиумска страната v бенд собрание

DEN 720.00
Количината на стоката
Тековен

Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ние ги користиме EMS и DHL или Fedex за повеќето цел . Ние само ќе брод парцела за aliexpress потврди адреса ,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно точно. П : Која земји може да понуди Кина Пост Airnail? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната до 26 земји како следново : United States;United Kingdom;Австралија ;Бразил;Канада;Италија;Турција;Шпанија;Малезија;Франција;Русија;Шведска;New Zealand ;Norway;Switzerland;Japan;Thailand;Ireland;Israel;Belgium;Poland;South Korea;Australia;Germany Denmark;Singapore. Предмети се испраќаат од кина Пост воздухопловната(помалку 2 KG) стигнат до најголемиот број на земји во рамките на 25-45business дена. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.Ние не ги поддржуваат оддалечените области за DHL или Fedex ,ако вашата адреса е Оддалечените Области ,ве Молиме изберете ЕМС .

Детални карактеристики

Име На Модел:
сите
Специјални Функции:
no
Објектот Висина:
1.0inch
Објектот Дијаметар:
3.0inch
Бренд Име:
ZUCZUG
Објектот Тежина:
350g
Година:
сите
Објектот Должина:
3.0inch
Објектот Ширина:
3.0inch
Материјал Тип:
ss304 v бенд стегачот и алуминиум прирабница
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Зафатнина:
сите
Тип На Објект:
downpipe менгеме
Име На Модел:
VBK300
Тип На Објект:
V бенд стегач за полнење
Местото на Оригиналот:
Кина
CUSTOMERIZED:
Yes
боја:
како Слика
Пакување:
Независна пакување на меур кеси

Слични производи