.

.

AONIJIE 170/250l Отворено Спорт Шише Хидро Мека Колба Работи Пешачење Кампување Салата Фитнес Велосипед Вода Кантина Литургија

AONIJIE 170/250l Отворено Спорт Шише Хидро Мека Колба Работи Пешачење Кампување Салата Фитнес Велосипед Вода Кантина Литургија

DEN 143.52
Количината на стоката
Тековен


Отворен Спортски Шише За Вода
Материјал : ПОЛИ PROPLENE(PP5, BPA free)
Капацитет и тежина : 170 ml(40 g) / 250 ml(45 g) /5x15.5 cm
( прирачник за мерење,со 1-2 cm отстапување можеби )
Погоден за температура на вода : 0º-40º целзиусови степени
Како да го користите : се Повлече до шишето устата да се напие, и притиснете надолу за да го затворите
Поради различните пакети, постојат два вида на ззп направени од истиот материјал, еден е портокалово со сиво уста, другата е сива со портокалово устата

Детални карактеристики

Бренд Име:
AONIJIE
Капацитет:
≤300ml
Факултативна Капацитет:
170ml, 250ml

Слични производи