.

.

12V стоматолошка лабораторија Протеза мини електрични мелење гравирање пенкало помине мелница кристал ахат резба машина +30pcs Мелење игла

12V стоматолошка лабораторија Протеза мини електрични мелење гравирање пенкало помине мелница кристал ахат резба машина +30pcs

DEN 1387.20
Количината на стоката
Тековен


Чак : 2.35 мм до 3 mm Влезен напон : 100-240 - v 50 hz ВРТЕЖИ во минута : 25000 RPM напон мотор : DC12 V Заклучен роторот на струјата : 3А На електрична мелење на трупот на авионот е многу мало, не треба да одговара на мека вратило, исто така, не заслужуваат мека окно, овој тип електрични мелење припаѓаат на мали и светлина, висока моќност тип, не може да се присили на мелење, погоден за пријатели треба обработка мали предмети, ако ти треба енергија, може да се избере нашиот други стилови на електрична мелење, нашите електрични мелење е завршена.

Детални карактеристики

Бренд Име:
OKADENT
Тип:
Протеза Чисти

Слични производи