.

.

Топла Универзална Силикони Saran Храна Заврши Капак-сад Тенџере Капак-силициум се Водат Капаци Силиконска Маска Пан Кујна Вакуум Капак Sealer

Топла Универзална Силикони Saran Храна Заврши Капак-сад Тенџере Капак-силициум се Водат Капаци Силиконска Маска Пан Кујна Вакуум

DEN 274.56
Количината на стоката
Тековен

Тип : Садови Делови
Садови Делови Тип : Капаци
Материјал : храна одделение Силиконски
Температура : -40 F на +446 F (-40c на +230c)
Материјал : BPA free 100% Храна Одделение Силиконски
Предност : отпорност на Топлина флексибилни
Големина : 2.6", 3.7" 4.5", 5.7", 6.5" и 8.3"
Боја : Случајни
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
Пакет Се Вклучени :
6 X Вшмукување Капак-сад

Детални карактеристики

Бренд Име:
illumafye
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
Садови Делови
Садови Делови Тип:
,,,,,,,,,,,,
Број На Модел На:
JJ3421-01

Слични производи