.

.

DongKing Жените Летото Безбол Капи Писмо Најдобриот Ден Некогаш Капа Girl 's Дише Мрежа возач на камион Шапка Трепка 5 Панел Хип Хоп Шапка

DongKing Жените Летото Безбол Капи Писмо Најдобриот Ден Некогаш Капа Girl 's Дише Мрежа возач на камион Шапка Трепка 5 Панел

DEN 384.00
Количината на стоката
Тековен


Dong King Нова Мода Возач На Камион Капа
Дизајн : Најдобриот Ден Некогаш Печатени Кинески Ретки Писма
Материјал : 100% Полиестер Пред
100% Најлон Мрежа Назад
5-panel капа
Лесна Пена Преден Панел со Поставата
Појавување На Ткаенина Undervisor
Појавување На Боја Sweatband
Големина : 58cm~60cm за Возрасни.
Превозот : Ние не може да го контролира ПОСТ нега на вашиот објект еднаш тоа се пакуваат и испраќаат.Ако вашиот капа пристигнува misshaped со ПОСТ, овие капи се издржливи и отскокнување назад. Откако го носи, тоа ќе ја поврати, тоа е форма.
♥ Ве молиме да не Контактирате доколку имате прашања или проблеми.
ПАКЕТ

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Безбол Капи
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
DongKing
Пол:
Унисекс
Шапка Големина:
една големина
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Печати
Рака Тип:
прилагодлив
Материјал:
Полиестер

Слични производи