.

.

Татко Божиќ цртан филм вежба Мозаик 5D Diy Везови Дијамант Сликарство 3D Крстот Бод Колекции декор Везана Налепници

Татко Божиќ цртан филм вежба Мозаик 5D Diy Везови Дијамант Сликарство 3D Крстот Бод Колекции декор Везана Налепници

DEN 480.00
DEN 307.00
Количината на стоката
Тековен

Ви благодариме!
.
Татко Божиќ цртан филм вежба Мозаик 5 D Diy Везови Дијамант Сликарство 3 D Крстот Бод Колекции декор Везана Налепници
Драги Ценети Купувачи :
Сите ние дијамант сликарство комплет не вклучува рамка,и да се полу-готови,ќе треба да се заврши тоа,ние ви нудиме алатки. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас! За Нас Нашите дијамант сликарство се полу заврши, не вклучуваат рамка. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации.
Тип на слика : Без рамка, не се заврши. Сите димензии се во големина на слика. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашето мислење е важно за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Производство Детали
За Ефектот
Поголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.

Детални карактеристики

Големина:
20cm x 30cm, 30cm x 45cm, 40cm x60cm, 50cm x 75cm
Бренд Име:
Вежба Сјајна
Употреба:
Слики
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Цртан филм
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
30-45
Тема:
5d diy дијамант сликарство
Дијамант форма:
5D полн плоштад Дијамант
Дијамант Област:
Целосна Дијамант Вежба Слика
Рака Алатки:
Plastis Пенкало ,Лепак,Пластичен Послужавник,Платно
Пакет:
Торба и боја кутија за пакување
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Дома Декор, Подароци за пријатели или љубовник
Рамка или Готови:
No

Слични производи