.

.

Woodqiqi рачно изработени Модни Свадба Шноли Деверуша Коса Додатоци слонова коска Бисер Свадба Коса Pin Клип Невестата Главата Накит чешли

Woodqiqi рачно изработени Модни Свадба Шноли Деверуша Коса Додатоци слонова коска Бисер Свадба Коса Pin Клип Невестата Главата

DEN 216.00
DEN 194.00
Количината на стоката
Тековен


>Карактеристики
Големина : 9.5x7cm
Пакет : opp вреќа&меур заврши
>Details (детали)
>Купувачи Упатства
1.плаќање
2.Превозот И Предавање
Freeshipping само испратите e Pocket или Кина Пост Воздух Mail,треба 15-25 работни дена да пристигнат.Ако ви треба добра итно,ве молиме контактирајте со нас.
3.Враќање&Политика За Наплата
4.Повратни Информации Политика

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Симпатична/Романтичен
Тип:
Косата Чешли
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
HG
Материјал:
бисер
Бренд Име:
Woodqiqi
Стил:
Романтични

Слични производи