.

.

Аниме MekakuCity Актери Tateyama Ayano Cosplay Костим Девојки Униформа Се Облекуваат Жените Ноќта На Вештерките Cosplay Партија Облека

Аниме MekakuCity Актери Tateyama Ayano Cosplay Костим Девојки Униформа Се Облекуваат Жените Ноќта На Вештерките Cosplay Партија

DEN 1607.04
Количината на стоката
Тековен

Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака.Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена.Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.
Аниме : Mekaku City Актери
Карактер : Tateyama Ayano
Боја : Како на сликата шоу
Материјал : Памук Мешавина
Повод : Cosplay / партија / Секојдневна облека / ноќта на Вештерките
Пакет Се Вклучени :
топ x 1pce
здолниште x 1pce
бел лак вратоврска x 1pce
црвена шамија x 1pce
Големина на информации ( Известувања : Оваа ставка е големина во Asain кои ќе бидат една или две големина помала од ЕУ или САД големина , ние препорачуваме поголема големина, pls проверка на големината на табелата пред да нарачате, ви благодариме! ) :
Азија S = ЕУ/САД XXS-XS
Asain M = ЕУ/САД XS-S
Asain L = ЕУ/САД S-M
Asain XL = ЕУ/САД M-L
Превозот политика :
1.Ние ќе брод во точка(а) во рок од 3-7 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.Тоа може да биде до 30 дена.
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет (вклучуваат Хонг Конг). DHL- Само за голема цел која повеќе од 2 KG
USPSкостум за мали цел која помалку од 2 КГ (САД САМО)
HK/Кина/SINGAPOR посткостум за мали цел која помалку од 2 КГ (низ целиот свет)
3 За голема цел повеќе од 2kg, Можете Да Изберете Различни превозот начини како што се бара, само да преговара со нас.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака.
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од DHL (кога повеќе од 2kg) или USPS (САД САМО), Кина, Хонгконг пост , превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
RUBU
Компоненти:
Врвот,Здолништа
Број На Модел На:
CP018157
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Tateyama Ayano

Слични производи