.

.

Аниме Виновен Круна YUZURIHA INORI Cosplay Костим Девојки Бел Или Црн Фустан Жените ноќта на Вештерките Cosplay Партија Облека

Аниме Виновен Круна YUZURIHA INORI Cosplay Костим Девојки Бел Или Црн Фустан Жените ноќта на Вештерките Cosplay Партија Облека

DEN 1128.00
Количината на стоката
Тековен

Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од DHL (кога повеќе од 2kg) или USPS (САД САМО), Кина, Хонгконг пост , превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет (вклучуваат Хонг Конг). DHL- Само за голема цел која повеќе од 2 KG
USPSкостум за мали цел која помалку од 2 КГ (САД САМО)
HK/Кина/SINGAPOR посткостум за мали цел која помалку од 2 КГ (низ целиот свет)
3 За голема цел повеќе од 2kg, Можете Да Изберете Различни превозот начини како што се бара, само да преговара со нас.
Аниме/Игри : Виновен Круна,GC
Карактер : YUZURIHA INORI
Боја : Како на сликата шоу
Материјал : Памук Мешавина
Повод : Cosplay / партија / Секојдневна облека / ноќта на Вештерките
Пакет Се Вклучени
фустан x 1pce
Големина на информации ( Известувања : Оваа ставка е големина во Asain кои ќе бидат една или две големина помала од ЕУ или САД големина , ние препорачуваме поголема големина, pls проверка на големината на табелата пред да нарачате, ви благодариме! ) :
Азија S = ЕУ/САД XXS-XS
Asain M = ЕУ/САД XS-S
Asain L = ЕУ/САД S-M
Asain XL = ЕУ/САД M-L
Превозот политика :
1.Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена. Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака.Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака.Ние ќе брод во точка(а) во рок од 3-7 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
CP018147-148
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
RUBU
Компоненти:
Фустани
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
YUZURIHA INORI

Слични производи