.

.

Прилагодливи Велур стп Кожа Кученце Куче Јака Поводник Поставете Мека Кристал Мали Средни Кучиња, Мачки Јаки Одење Leashes Розова S M

Прилагодливи Велур стп Кожа Кученце Куче Јака Поводник Поставете Мека Кристал Мали Средни Кучиња, Мачки Јаки Одење Leashes Розова

DEN 397.92
DEN 330.00
Количината на стоката
Тековен

Прилагодливи Велур стп Кожа Кученце Куче Јака Поводник Поставете Мека Кристал Мали Средни Кучиња, Мачки Јаки Одење Leashes Розова S M

Детални карактеристики

боја:
сина, црна, црвена, виолетова, портокалова, зелена, розова, роза, темно сина
Големина:
37x1.4CM, 28x1.4CM
Бренд Име:
flowerherd
Материјал:
pu
Број На Модел На:
S M стп Кожа Кученце Куче Јака

Слични производи