.

.

78.7 mm 4cylinder Моторот Клипот поставен ОЕМ 13101-14050 за Т - 8A СПИ 479Q

78.7 mm 4cylinder Моторот Клипот поставен ОЕМ 13101-14050 за Т - 8A СПИ 479Q

DEN 1454.40
Количината на стоката
Тековен


78.7 mm 4cylinder Моторот Клипот поставен ОЕМ 13101-14050 за Т - 8 A СПИ 479 Q

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Пистонс, Прстени, Прачки & Делови
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
1.8kg
Година:
--
Бренд Име:
ONESIMUS
Име На Модел:
13101-14050
Зафатнина:
CC
Објектот Ширина:
26inch
Објектот Должина:
26inch
Објектот Висина:
20inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Прстен Големина:
1.2*1.5*3.0 мм

Слични производи