.

.

2017 Секојдневен Хривнија Нова Личност Мода се Мажи Накит Панк Кожа Хривнија Рака Јаже Нараквици & Алки Pulseras TJ-34

2017 Секојдневен Хривнија Нова Личност Мода се Мажи Накит Панк Кожа Хривнија Рака Јаже Нараквици & Алки Pulseras TJ-34

DEN 230.40
Количината на стоката
Тековен

Ако не сте задоволни со некоја точка од која било причина, ве молиме вратете го во рок од 7 дена
на приемот, тој ќе биде заменет или враќање на средствата дадени.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Мешани трговија на големо наредби се достапни, Ние ќе ви ги даде попусти, кога ќе купите повеќе
од 10 парчиња предмети.Сите производи ќе се испрати во рок од 3 дена по приемот на исплата информации.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Скелетот
Бренд Име:
VIKINGSMAP
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Лесно-кука
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
љубителите'
Стил:
Повик/Спортски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
кожа
Нараквици Тип:
Нараквици
Is_customized:
yes
Должина:
21cm
јаже материјал:
кожа
боја на метална кука:
Сребро.
Пол:
Унисекс
Парична казна или Моден:
Моден
Тока Материјал:
Метал
Број На Модел На:
TJ-34
Дијаметар:
6cm

Слични производи