.

.

RSCHEF Домашна сладолед Popsicle Мувла 4 сладолед Конус Хокеј на Мраз Popsicle Мувла

RSCHEF Домашна сладолед Popsicle Мувла 4 сладолед Конус Хокеј на Мраз Popsicle Мувла

DEN 488.64
DEN 249.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип:
Сладолед Алатки
Пластични Тип:
PP
Функција:
Порибено
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ
Број На Модел На:
DW02
Бренд Име:
RSCHEF
Сладолед Алатки Тип:
мувла

Слични производи