.

.

Секси Полно Лице Латекс Худ Црна Фетиш Teddies Латекс Маска со Назад Zip Отвори Устата и Носот Дупка LM159

Секси Полно Лице Латекс Худ Црна Фетиш Teddies Латекс Маска со Назад Zip Отвори Устата и Носот Дупка LM159

DEN 1606.56
DEN 1526.00
Количината на стоката
Тековен


Дебелина : 0. Ако сакате други дебелина, ве молиме контактирајте со нас .Да блесне, ние ви препорачуваме да се користат силиконска основа полски или латекс специјални нафта, како што се "Ерос Bodyglide" или "Ерос Култот Облекување Помош'
П : Зошто на латекс облека мирис?
О : Затоа што латекс облека е залепени со користење на лепак, мирисот е латекс материјали и лепак. Нанесете тенок слој во внатрешноста на облека и вашата кожа, ако е потребно.
Општи Прашања :
П : Зошто на латекс облека не е сјајна?
A : латекс материјал не е сјајна себе.Тоа може да се намали по чистењето. Ако не знаете како да се направи тоа и сакате да блесне или полирање, ве молиме да ни оставите порака, ние ќе ги искористиме латекс масло за полски пред брод надвор.
латекс аспиратор со устата дупка се отвори , назад патент
Точка :
Он-shined itsself . Затоа тие може да биде тешко да се стави на без помош на лубрикант.
П : Зошто латекс облека не е чист кога се примени?
A : имаме применува talc на површината на латекс облека, што се користи за да се заштити латекс облека ,па ќе треба да се исчисти пред да се носат.Користете силиконски-лубрикант, како што се "Ерос Bodyglide" или "Ерос Култот Облекување Помош".
П : Како да се носат?
A : воопшто латекс облека се дизајнирани да бидат тесни-монтирање.Ако сакате да блесне или полирање, ние ви препорачуваме да се користат силиконска основа полски или латекс специјални нафта, како што се "Ерос Bodyglide" или "Ерос Култот Облекување Помош'.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
Zlatameer
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Додатоци
Број На Модел На:
LM159
Материјал:
Латекс
Компоненти:
латекс маска
Знаци:
Маска

Слични производи