.

.

TREAZY Европската Кристал Булчински Tiaras И Коронки Waterdrop Свадба Коса Додатоци Церемонија Кралицата Круна Роденден Накит

TREAZY Европската Кристал Булчински Tiaras И Коронки Waterdrop Свадба Коса Додатоци Церемонија Кралицата Круна Роденден Накит

DEN 479.52
DEN 345.00
Количината на стоката
Тековен


Топло Препорачувам Опис На Производот
100% Нов и Висок Квалитет
Материјал : Цинк Легура & Кристал Кристал
Накит Вид : Свадба Булчински Тиара
Големина : Околу 13 .5(W)*6cm(H)
Фантастични Коса Додатоци за Свадби,Proms,Партии или други специјални прилики.
Тоа го прави да изгледа благородна и да се направи вашиот шарм.
Сликата Модел Шоу
Превозот И Повратни Информации

Детални карактеристики

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
TREAZY
Број На Модел На:
HQ42H01
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Тип:
Tiaras
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
ОДГОВАРА ЗА:
Свадба/пријателка...
Големина:
13.5(W)*6cm(H)
позлата:
сребро позлатен

Слични производи