.

.

2 парчиња Homebrew Kegs Нерѓосувачки Поправка Притисок Олеснување Вентил Топката Заклучување Пиво Подготовка Корнелиј Стил

2 парчиња Homebrew Kegs Нерѓосувачки Поправка Притисок Олеснување Вентил Топката Заклучување Пиво Подготовка Корнелиј Стил

DEN 487.20
DEN 390.00
Количината на стоката
Тековен


2 парчиња Homebrew Kegs Нерѓосувачки Поправка Притисок Олеснување Вентил Топката Заклучување Пиво Подготовка Корнелиј Стил
Притисок олеснување вентили : Ако вашиот барут е губење на притисок, прво проверете на poppet вентили, но следниот најверојатно се сомневаат е притисок олеснување вентил. Многу барут капаци се компатибилни со Корнелиј барут, па проверете фотографии за да бидете сигурни дека ќе се нарачување на точни вентил. Притисок Олеснување Вентил. Корнелиј Топката Заклучување Kegs.
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик 304 (многу продавница материјалот е пластика)
Нето тежина : 20g/еез
Leadtime : 3 дена
Функција : долготраен и издржлив
Пакетот вклучува :
2* Притисок Олеснување Вентил

Детални карактеристики

Тип:
Бар Додатоци
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
ELECQUEEN
Количина:
2
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Број На Модел На:
Поправка Притисок Олеснување Вентил
Бар Додатоци Тип:
притисок олеснување вентил
Состојба:
Нов стил
статус:
во парк
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Функција:
Долготрајната употреба
Трговија на големо:
Yes
Име:
притисок олеснување вентил

Слични производи