.

.

добра цена co2 laser цевка 40W висок квалитет на CO2 laser цевка ZuRong

добра цена co2 laser цевка 40W висок квалитет на CO2 laser цевка ZuRong

DEN 4320.00
Количината на стоката
ТековенРазлични големини на ласерски цевка фотографии :
Компанијата Информации : Шангај Zu Rong Ласерска Технологија Копродукции,Ltd
Zu Rong фабрика е основана во годината на 2009 година.КУПУВАЧОТ ЛИТЕРАТУРА : 1. Но, ако ви треба на друг начин да се испрати на цевка, ве молиме контактирајте со продавачот пред да се направи нарачка. Општи големина CO2 Laser цевка Должина, Дијаметар Моќност 700 мм 50mm 40w 1250mm 55мм 60-70w 1250mm 80mm 80-90w 1450mm 80mm 100-110w 1650mm 80mm 130-135w 1600mm 60mm 110w 1850mm 80mm 150-155w 2000mm 80mm 160-170w Прилагодена Големина Прилагоди на Големината на одредена W Карактеристики :
1.
Добредојдовте да се консултираат и да ги купите, ве молиме контактирајте со нас !!!
. Како што 60 W ласерски цевка е 1200mm или 1250mm, 80 W должина е обично 1600mm. Ако некој се скрши на патот, продавачот ќе испрати нова цевка со слободни, купувачот не треба плаќаат повеќе.
медицинска употреба :
главно се користи во убавина, гинекологија и други област. Долг Живот и Висока Моќност
Јас zr CO2 laser цевка имаат свој посебен патент . По нареди, ве молиме да обрнете внимание на пораката доаѓаат од aliexpress или мобилен. Кој е најстариот начин за продавачот и купувачот. Откако стоката да пристигне дестинација, купувачот мора да одат да го исчистите обичај побрзо. Ние, исто така, може да се направи цевки како клиенти, requirment специјално . Resonable Цена
Јас zr CO2 laser цевка имаат обезбедување разумна цена за сите клиенти, во споредба со било кој друг CO2 laser добавувачи ,ние мислиме дека нашите производи може да ви даде вкупно поинакво искуство. Ласерски цевка главниот спецификации за модели на ласерски моќ, како најважен основа. Опис На Производот : 1. Заеднички модели се : 40w, 60 W, 70 W ,80 W, 100 W, 130 W, 150 W ,160 W ,170 W 2.

Детални карактеристики

Бренд Име:
ZR
Број На Модел На:
ZR0102
Место на Потекло:
Кина,Шангај
Материјал:
оптичко стакло
Должина:
700MM
Дијаметар:
50mm
Животен век:
10000hours
Катализатор:
Yes
Гаранција:
шест месеци
Номинална моќност:
40-50W
Функција:
Ласерско Сечење и Гравирање

Слични производи