.

.

Висока прецизност автоматско алатка сензор CNC Z оската алатка допре сензорот алатка за поставување мерач

Висока прецизност автоматско алатка сензор CNC Z оската алатка допре сензорот алатка за поставување мерач

DEN 3120.00
Количината на стоката
Тековен


Висока прецизност автоматско алатка сензор CNC Z оската алатка допре сензорот алатка за поставување мерач
Jinan Hongyang CNC машини компанијата главно продажба на сите видови на cnc рутер делови, вклучувајќи ги и вретено, инвертер, моторни, вози, прашина колектор, итн. Имаме во Кина пазарот повеќе од десет години, ние произведуваме делови, исто така, продажба на други бренд делови со најниска цена и со најдобар квалитет. Чека нашата соработка. Мобилен/Whats App/Skype/Wechat : +8618753159887

Детални карактеристики

Бренд Име:
HY
Број На Модел На:
Автоматско алатка сензор

Слични производи