.

.

Мини diy cnc рутер 2417+500mw ласерски 2 во 1 CNC гравирање машина Pcb фреза резби во Дрво машина

Мини diy cnc рутер 2417+500mw ласерски 2 во 1 CNC гравирање машина Pcb фреза резби во Дрво машина

DEN 11520.00
Количината на стоката
Тековен

Враќа се исто така прифатливо ако купувачот купи оваа страна грешка и објектот се уште се во добра состојба за reselling. Купувачот е одговорен за сите поврзани со превозот цена.Ако не сакате да го земам можете да побарате на Изразат да се испрати до вас(во овој случај)треба да се обрне малку превозот цена, ве Молиме љубезно ве молиме да ни кажете кој град сте во кога ќе се направи ред.Мини diy cnc рутер 2417+500mw ласерски 2 во 1 CNC гравирање машина Pcb фреза резби во Дрво машина
Производ параметри
Машина со големина на : 430 * 430 * 330mm
Нето тежина : 6.Ние ќе ви ја испратиме стоката преку најдобри Изразат според вашата локација(DHL/ USP/ФЕДЕКС/ТНТ.5 кг
Работна површина : 240 * 170 * 65mm
Влезна моќност : DC12 V
Прецизноста на позиционирањето : 0.")
Љубезно потсетник
Ако не сакате да го додадете оддалечена област такса можете да изберете ЕМС.Ве молиме не го стави на ред кој не сте намера да го купат
3.
3 Ние ќе го избере повеќето економски превозот метод за вас(Случаен на Fedex/DHL/UPS-от.
Забелешка
За бесплатен превозот на производи
1 не го вклучува адреса припаѓаат на клиентите во оддалечените области купувачи носат дополнителни курирска компанија во оддалечените области испорака такса.Ве молиме прочитајте ги внимателно сите политики пред да направите нарачка
2.
* Пред купување потребно е да се разбере сите CNC гравирање машина е имплементација на Г код за скулптури, кои не се директно внесете ја цртежи тој автоматски врежан (ласерско гравирање имаме специјализиран софтвер директно во сликата може да биде врежано), генерирање на G код софтвер има многу Треба да се само-студија, ние обезбеди вежби и материјали за учење.За ДАНОК на руската customerswe ќе ја испрати од Ruston(посебна линија за да Русија без данок). Вие треба да ги собереш на машина со себе .
Тарифни & Царинење Забелешка
1.Купувачот мора да соработува со царинските да се справи со дозвола прашање
3.Ве молиме прочитајте ги внимателно сите политики пред да направите нарачка
2.

Детални карактеристики

боја:
500MW, 2500MW
CNC или Не:
Нормално
Бренд Име:
ВАЗАЛ
Број На Модел На:
CNC 2417 + 500mw ласерска
Состојба:
Нови
работна површина:
240 * 170 * 65mm
Ласерски Моќ:
500mW
Гаранција:
2years

Слични производи