.

.

Возрасни јас Не сум Секогаш во Право, Но јас Никогаш не сум Погрешно Смешно Облека 2017 Зима и Топло, Мажите Качулка Руно Sweatshirt Мажите Дебел Слој М-5XL

Возрасни јас Не сум Секогаш во Право, Но јас Никогаш не сум Погрешно Смешно Облека 2017 Зима и Топло, Мажите Качулка Руно Sweatshirt

DEN 2287.68
Количината на стоката
Тековен

Тоа зависи од дестинацијата и други фактори. Затоа позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД се исклучително важни за нас. Можете да ги пратите на веб-страницата на цел детал .Стандардната превозот начин е Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,кој обично трае околу 10-50 работни денови.Изберете големина совети :
1, изберете Поголем големина, ако не знаат како да се избере од 2 големина
2, контактирајте со продавачот! Јас сум на чекање за вас!
ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење
1 ПРЕВОЗОТ По вашата исплата е примен од страна на Aliexpress , наредби ќе биде предаден во рок од 24 часа, освен празници . 2 КОНТАКТИРАЈТЕ Било кој проблем пред да нарачате, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа. 6 ОБИЧАЈ прави Ако еден стил ви треба повеќе од 20 парчиња, и ако имате слики во ПСД или PNG формат, да , ние може да го направи тоа за вас! Whatsapp 86 15737954971
.Ако не се добие во превозот време или други прашања,ве молиме контактирајте со нас без двоумење. 4 ПОВРАТНИ информации Што зависат од клиентите задоволство да се успее. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да го напуштите вашиот позитивен фидбек. 3 ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ Откако ќе ја прими пратката,ако има некои проблеми со облеката, ве молиме контактирајте со нас одеднаш, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите за вас . Ви благодариме! 5 за ДА DROPSHIPPER Ако сте Dropshipper,добредојдени да не контактирате.

Детални карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Дебели
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Стил:
Хип Хоп
Материјал:
Памук,Rayon
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Лабава
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери

Слични производи