.

.

Моден kpop bigbang гд г-змеј светска турнеја концерт АКТ III MOTTE печатење о вратот sweatshirt унисекс pullover дуксери

Моден kpop bigbang гд г-змеј светска турнеја концерт АКТ III MOTTE печатење о вратот sweatshirt унисекс pullover дуксери

DEN 1408.32
DEN 845.00
Количината на стоката
Тековен


Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате :
1.Ве молиме имајте во предвид сите на мерење во нашата продавница е направено рачно,па ве молиме да се овозможи 2-3cm различни.
2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се проверуваат пред било наредба,ви благодариме за соработката!
3.Becasue на различни екран,па боја на облека може да се chromatism,ако ум тоа многу,ве молиме да не го местото цел.
4.Ако не сте задоволни со ставката што сте ја примиле,ве молиме контактирајте ме прво,не е важно, тоа е за квалитет или големина,јас ќе се обиде да го реши тоа,ве молиме да не даде негативна повратна информација одеднаш,ви благодарам многу!!!!!
Опис на производот
Моден kpop bigbang гд г-змеј светска турнеја концерт АКТ III MOTTE печатење о вратот sweatshirt плус големина унисекс pullover дуксери
Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате,ви благодариме!
Големина на табелата
S : рамо 42cm биста 96cm должина 63cm ракав 58cm
М : рамо 43cm биста 102cm должина 67cm ракав 60см
L : рамо 46cm биста 106cm должина 70cm ракав 62cm
XL : рамо 48cm биста 114cm должина 73cm ракав 64cm
XXL : рамо 52cm биста 120cm должина 76cm ракав 66cm

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
SexeMara
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
ZXCKPOPOH-357
Маскирани:
No

Слични производи