.

.

Јапонија Аниме Наруто Shippuden Наруто Uzumaki Uchiha зима руно Sweatshirt cosplay костим качулка јакна патент кошула, палто

Јапонија Аниме Наруто Shippuden Наруто Uzumaki Uchiha зима руно Sweatshirt cosplay костим качулка јакна патент кошула, палто

DEN 2783.52
DEN 2171.00
Количината на стоката
Тековен


Јапонија Аниме Наруто Shippuden Наруто Uzumaki Uchiha зима руно Sweatshirt cosplay костим качулка јакна патент кошула, палто
пакет : еден згусне јакна
материјал : памук,полиестер
големина : Азија големина S-XXL

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Тип:
Широк-waisted
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
HOLRAN
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Монтажни Дел:
Никој
Маскирани:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Пак надолу Јака
Дебелина:
Дебели
Шаблон Тип:
Печати

Слични производи