.

.

Нови цветни плус големина пливаат грб костим за капење, бански големи димензии beachwear голема големина тело одговараат 3XL да 5XL бесплатен превозот

Нови цветни плус големина пливаат грб костим за капење, бански големи димензии beachwear голема големина тело одговараат 3XL

DEN 1200.00
DEN 768.00
Количината на стоката
Тековен


Ве молиме, истакна, овој модел е само coad, без panty.
плус големина големи димензии бански костим за капење пливаат палто со големи димензии
Белешки : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm разликата се должи на рачно мерење. (1 инч = 2.54 см,1cm = 0.39 инчи) 2. Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. 3.Како да се исчисти : Рака мие со ладна вода, висат да се исуши, без белење, без пеглање.

Детални карактеристики

Големина:
XXL, 3XS, 4XL, 5XL
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
YOUDIAN
Материјал:
Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Модел:
D7732

Слични производи