.

.

BigBigRoad За Мерцедес Бенц CLS 200 / 260 / 320 / 350 /400 2011 2012 2013 2014 2015 Автомобил wifi DVR Видео Рекордер Цртичка Cam

BigBigRoad За Мерцедес Бенц CLS 200 / 260 / 320 / 350 /400 2011 2012 2013 2014 2015 Автомобил wifi DVR Видео Рекордер Цртичка

DEN 4352.64
DEN 3569.00
Количината на стоката
Тековен

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање и вашата цел ID. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Поддршка 2 G - 32 G Микро SD картичка . Производ Функција Камера Тип на : слободен Камера,155 степен Ултра-wede Визуелна Агол на Екранот : Withour Сензор : 5 M sony 322 Сензор 1/3 светлосни сензори површина Снимањето на владата : 1080p 1920*1080 30 рамка/sec 720p 1280*720 30 рамка/sec WVGA 848*480 30 рамка/sec VGA 640*480 30 рамка/sec Видео сегментација на време : 3 минути/5 минута/10 минута, Снимањето Формат : Retroloop Снимање на Слика : JPG формат на датотека максимална излезна пиксели : 120 Мега Пиксели(4032*3024) Фотографија на Владата : Smega пиксели Y/M/D/H/M : Поддршка Аудио : Микрофон и звучник(ACC)опремени Memorizer : ТФ-картичка suppport 32 GB макс Батерија : Без Јазик : Кинески на англиски јазик G-сензор : Поддршка кога автомобилот судир итни зачувување notto бидат избришани Микрофон : Поддршка на глас снимање Ноќ Rec Режим : Поддршка може да се види lincese плоча & Улица Nampelate во текот на ноќта! Анти-се тресат : Поддршка 24 часа-vechicle следење : Поддршка Циклус снимање : Поддршка 1.

Детални карактеристики

Sd Мемориска Картичка:
Class10 8G, Class10 16G, Не ТФ-Картичка
Тип На Објект:
Автомобил DVR
OSD Language:
Собранието На Чекање:
Скриени Тип
Интерфејс:
WI-FI,Micro SD/ТФ,AV-Out
Специјални Функции:
Движење Откривање,Циклус на Снимањето,Анти Магла,во Реално Време Надзор,Другите,Анти-Вибрации,Широк Динамички Опсег,SD/MMC Картичка,Ноќ Визија,Автоматски Баланс на Белата боја,Време и Датум Екран,Wifi Функција,Цикличното Снимањето,Микрофон,G-sensor
Траење На Батеријата:
24 ЧАСА
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 10
GPS logger:
Никој
Слики Сензор:
Sony CCD
Екран На Допир:
No
Макс Надворешна Меморија:
32g
Оригиналниот Пакет:
Yes
Агол На Гледање:
170°
Батеријата:
Никој
Видео Формат:
MOV
Пиксели:
1200Mega
Рамки Во Секунда:
30
Видео Кодот:
H. 264
Број На Леќи:
1
Чипсет Производител:
Novatek
Екранот Размер:
4
Камерата Резолуција:
1920x1080
Бренд Име:
BigBigRoad
Големина На Дисплеј:
Wifi DVR

Слични производи