.

.

за iPad 2/3/4/ер/pro 9.7 инчен кат заклучување стојат безбедна екранот киоск протезата со заклучување куќиште на банката или хотел

за iPad 2/3/4/ер/pro 9.7 инчен кат заклучување стојат безбедна екранот киоск протезата со заклучување куќиште на банката или

DEN 3504.00
DEN 3329.00
Количината на стоката
Тековен

Напомена : 1. ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 1-3 работни дена. Време на испорака за DHL : 4~7 работни дена /Post Mail : 14~25 работни дена. Ако вашата адреса е оддалечена област во DHL систем , ние ќе го промени Fedex ,UPS-от или други воздух express .секое ажурирање на вести ќе се забележи во вашата нарачка страница. 2. Pls се пополни во vaild превозот адреса. поштенски број и тел број е важно. Јужна Америка клиентот pls забелешка на CPF или CUIT број кога ќе ја одберете курирската служба DHL . 3. Некои земја увоз даночни е потребно . но ние ќе се прогласи за пониска цена обидете се да advoid тоа 4. За DHL превозот цена. првиот 0.5 кг е скапо. но, кога ќе го купите повеќе компјутери. ќе бидат евтини многу. Било прашање за производот и цел, Контактирајте со нас (24 / 7 интернет) голема количина ,голем попуст . Добредојдовте во мојата продавница ,многу го цениме за поддршка на нас . Ќе се потрудиме да ви послужи. Кога ви треба ,јас сум тука. ве молиме имајте во боја треба:црна или сребрена Производ Discreption : a. алуминиум заклучување обвивка за i Pad 2/3/4/ер/pro 9.7". б. алуминиумска цевка големина : 110cm. в. железо база големина : 25 X25cm. Извонредни Карактеристики : a. Носител : lockable, екранот на таблет на пејзаж или портрет позиција. б. агол на гледање : прилагодлив. Пакување детали : a. Еден pce на илустрација. б. Картон големина : 112*32*14.5 cm. в. G. W. : 8 КИЛОГРАМИ.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
22022B
Бренд Име:
MOFULONGSTAND

Слични производи