.

.

0.3 mm Карбонски Влакна 3D Full Криви Мека Работ Обложени Калено Стакло Екран Заштитник Филм За iPhone X 8 плус 8 7 6 200pcs

0.3 mm Карбонски Влакна 3D Full Криви Мека Работ Обложени Калено Стакло Екран Заштитник Филм За iPhone X 8 плус 8 7 6 200pcs

DEN 3888.00
Количината на стоката
Тековен


0.3 mm Карбонски Влакна 3 D Full Криви Мека Работ Обложени Калено Стакло Екран Заштитник Филм За i Phone X 8 плус 8 7 6
Пакетот вклучува : 200pcs/тип целосна cober карбонски влакна калено стакло нема пакет
Забелешка : ако ви треба друг вид на стакло,ве молиме контактирајте со нас во секое време, благодарение(поддршка мешан модел)
Карактеристики :
0.3 mm Дебелина
3 D full криви работ
9 H цврстина
Високо ниво на транспарентност Достапни Боја : црно и бело, ве молиме изберете боја ви треба,или ние ќе го испрати во случаен избор,ви благодариме

Детални карактеристики

боја:
за iPhone 6s 6 плус, за iPhone 6s 6, за iPhone 5s 5, за iPhone 7, за iPhone 7 плус, за iPhone 8, за iPhone 8 плус, за iPhone X
Материјал:
Општ тип, Виолетова светлина тип
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
ултра-тенок
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 4s,iPhone 6 плус,iPhone 6s плус,iPhone 7 плус,iPhone 6,iPhone 4,iPhone 7,iPhone 5
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Бренд Име:
CENNION
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
боја:
црна, Бела

Слични производи