.

.

2.5 D 0.26 mm 9H Мобилен Телефон Мобилен Пред Калено Зајакнато Темперамент Стакло За Samsung Галакси J7 J700 2015 7 J J 700

2.5 D 0.26 mm 9H Мобилен Телефон Мобилен Пред Калено Зајакнато Темперамент Стакло За Samsung Галакси J7 J700 2015 7 J J 700

DEN 239.04
DEN 198.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
2.5 D 0.26 mm 9 H Мобилен Телефон Мобилен Пред Калено Зајакнато Темперамент Стакло За Samsung Галакси J7 J700 2015 7 J J 700

Детални карактеристики

Материјал:
За Галакси J7
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
Не,За Галакси J7 торба Samsung etui 2.5 D 0.26 mm 9H Телефон Mobil e маска
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J7
Големина:
For Samsung Galaxy J7 Galaxi Cellphone Screen Protector case
Димензии:
За Samsung Галакси J7 за Sansung Samsun Samsuns Samsu маска
осветлување:
За Галакси J7 торба Samsung coque Ќелија Пред Калено оклоп
Големина:
For Galaxy J7 cover Samsung capa Toughened Temper Glass capinha
is_customized:
For Galaxy J7 phone Samsung ajax For Samsung Galaxy car caso
пилот Серии Модел:
За Галакси J7 случај Samsung etui J7 J700 2015 7 J J 700 ајакс
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи