.

.

Експлозија Доказ 2.5 D 0.26 mm 9H Тешко Телефон Мобилен Пред Калено Стакло Verre Cristal За Xiaomi Xiamo Xiaomo Xiomi Mi4i Ми 4i

Експлозија Доказ 2.5 D 0.26 mm 9H Тешко Телефон Мобилен Пред Калено Стакло Verre Cristal За Xiaomi Xiamo Xiaomo Xiomi Mi4i Ми

DEN 239.04
DEN 198.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Експлозија Доказ 2.5 D 0.26 mm 9 H Тешко Телефон Мобилен Пред Калено Стакло Verre Cristal За Xiaomi Xiamo Xiaomo Xiomi Mi4i Ми 4i

Детални карактеристики

Материјал:
За Xiaomi 4i
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
МИ(да се бришат)
Големина:
For xiaomi case Xiaomi 4i Pantalla Hardness Temper Trempe bag
Димензии:
За xiaomi покрие Xiaomi 4i за Xaomi Xiami Видиме Екран celular
Материјал:
За Xiaomi 4i покрие xiaomi celular Експлозија Доказ 2.5 D 0.26 mm
Примена:
За Xiaomi 4i торба xiaomi мобилен 9H Тешко Телефон Мобилен Пред funda
Водоотпорен:
За Xiaomi 4i телефон xiaomi школка Калено Стакло Verre мобилен
Инсталација:
За Xiaomi 4i телефон xiaomi caso Cristal За Xiaomi Xiamo bollmann) телефон
Број На Модел На:
За Xiaomi 4i покрие xiaomi capa Xiaomo Xiomi Mi4i Ми 4i случај
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи