.

.

Анти-Експлозија Нови Евтини Анти-Нула Ултра Тенок 2.5 D 0.26 mm 9H Калено Стакло Екран Заштитник За Sony Xperia T3 Т 3 D5106

Анти-Експлозија Нови Евтини Анти-Нула Ултра Тенок 2.5 D 0.26 mm 9H Калено Стакло Екран Заштитник За Sony Xperia T3 Т 3 D5106

DEN 239.04
DEN 198.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Анти-Експлозија Нови Евтини Анти-Нула Ултра Тенок 2.5 D 0.26 mm 9 H Калено Стакло Екран Заштитник За Sony Xperia T3 Т 3 D5106

Детални карактеристики

Материјал:
За Sony T3
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Sony Ericsson
Големина:
For Sony case Sony T3 Toughened Tempere Templado Verre telefon
Димензии:
За Sony покрие Sony T3 за Soni Experia Xperi Ис defender
is_customized:
For Sony T3 phone Sony etui Anti-Explosion New Cheap aluminium
Тежина:
For Sony T3 phone Sony capinha Anti-Scratch Ultra Thin 2.5D cover
Примена:
За Sony T3 торба Sony capinha 0.26 mm 9H Калено Стакло течни
Материјал:
За Sony T3 телефон Sony ајакс Екран Заштитник За розова
Бродови Од:
За Sony T3 торба Sony celular Sony Xperia T3 Т 3 D5106car caso
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи