.

.

Анти-Нула Ултра Тенок Најдобри Експлозија Доказ 2.5 D 0.26 mm 9H Калено Стакло Екран Заштитник За Xiaomi Mi4c Ми 4C

Анти-Нула Ултра Тенок Најдобри Експлозија Доказ 2.5 D 0.26 mm 9H Калено Стакло Екран Заштитник За Xiaomi Mi4c Ми 4C

DEN 239.04
DEN 198.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Анти-Нула Ултра Тенок Најдобри Експлозија Доказ 2.5 D 0.26 mm 9 H Калено Стакло Екран Заштитник За Xiaomi Mi4c Ми 4 C

Детални карактеристики

Материјал:
За Xiaomi 4C
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
МИ(да се бришат)
Големина:
For xiaomi case Xiaomi 4C Toughened Temper Trempe Templado mobile
Димензии:
За xiaomi покрие Xiaomi 4C за Xiami Xioami Xiamo Цврстина телефон
Примена:
За Xiaomi 4C случај xiaomi capa Анти-Нула Ултра Тенок луксуз
Обликот:
За Xiaomi 4C покрие xiaomi додаток Најдобри Експлозија Доказ телефон
Тип:
За Xiaomi 4C случај xiaomi мобилни 2.5 D 0.26 mm 9H Калено торба
Големина:
For Xiaomi 4C case xiaomi accessory Glass Screen Protector pink
is_customized:
For Xiaomi 4C bag xiaomi funda For Xiaomi Mi4c Mi 4C funda
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи