.

.

Цртан филм Очила Куче Животинско Насмевка Заб Печатени Тешко Пластични Телефон Случај Покритие за Samsung Галакси Core2 Core 2 G355H G3559 G3556D

Цртан филм Очила Куче Животинско Насмевка Заб Печатени Тешко Пластични Телефон Случај Покритие за Samsung Галакси Core2 Core

DEN 239.04
DEN 198.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Цртан филм Очила Куче Животинско Насмевка Заб Печатени Тешко Пластични Телефон Случај Покритие за Samsung Галакси Core2 Core 2 G355 H G3559 G3556 D

Детални карактеристики

Материјал:
За Галакси G355H
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Големина:
For Samsung Galaxy G355H fundas capa capinha kryty Mobile case
Димензии:
За Samsung Галакси G355H за Sansung Samsun Samsu Gelaksi маска
is_customized:
For Galaxy G355H phone Samsung mobile Cartoon Glasses Dog Animal
Тежина:
For Galaxy G355H case Samsung funda Smile Tooth Printed Hard
Примена:
За Галакси G355H случај Samsung школка Пластични Телефон Случај маска
Материјал:
За Галакси G355H случај Samsung caso за Samsung Галакси Core2 телефон
Бродови Од:
За Галакси G355H телефон Samsung bollmann) телефон Core 2 G355H G3559 G3556D
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи