.

.

2.5 D 0.26 mm 9H Цврстина Телефон Мобилен Пред Калено Стакло Cristal За Sony Xperia Experia Xpera C5 Ултра E 5533 Двојна E5533 C 5

2.5 D 0.26 mm 9H Цврстина Телефон Мобилен Пред Калено Стакло Cristal За Sony Xperia Experia Xpera C5 Ултра E 5533 Двојна E5533

DEN 239.04
DEN 196.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
2.5 D 0.26 mm 9 H Цврстина Телефон Мобилен Пред Калено Стакло Cristal За Sony Xperia Experia Xpera C5 Ултра E 5533 Двојна E5533 C 5

Детални карактеристики

Материјал:
За Sony C5 Ултра
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Sony Ericsson
Големина:
For Sony case Sony C5 Ultra Protective Guard Verre Pantalla cover
Димензии:
За Sony Sony C5 Ултра за Soni Ис Видиме Pantalla маска
is_customized:
For Sony C5 Ultra cover Sony shell 2.5D 0.26mm 9H Hardness phone
Тежина:
For Sony C5 Ultra case Sony cell Cell Front Tempered etui
Примена:
За Sony C5 Ултра случај Sony etui Стакло Cristal За Sony Xperia
Материјал:
За Sony C5 Ултра телефон Sony caso Experia Xpera C5 Ултра оклоп
Бродови Од:
За Sony C5 Ултра случај Sony capa E 5533 Двојна E5533 C 5 телефон
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи