.

.

Ултра Тенок 2.5 D 0.26 mm 9H Цврстина Тешко Телефонот Пред Калено Темперамент Стакло Cristal За Sony Soni Xperia T3 Т 3 D5103 D5106

Ултра Тенок 2.5 D 0.26 mm 9H Цврстина Тешко Телефонот Пред Калено Темперамент Стакло Cristal За Sony Soni Xperia T3 Т 3 D5103

DEN 239.04
DEN 196.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Ултра Тенок 2.5 D 0.26 mm 9 H Цврстина Тешко Телефонот Пред Калено Темперамент Стакло Cristal За Sony Soni Xperia T3 Т 3 D5103 D5106

Детални карактеристики

Материјал:
За Sony T3
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Sony Ericsson
Големина:
For Sony case Sony T3 Protector Protective Guard cell
Димензии:
За Sony Sony T3 за Experia Xperi Xpera Мобилен Pantalla маска
is_customized:
For Sony T3 phone Sony telefon Ultra Thin 2.5D 0.26mm 9H cell
Тежина:
For Sony T3 phone Sony funda Hardness Hard Phone Front accessory
Примена:
За Sony T3 торба Sony caso Калено Темперамент Стакло и алуминиум
Материјал:
За Sony T3 покрие Sony funda Cristal За Sony Soni Xperia funda
Бродови Од:
За Sony T3 торба Sony мобилен T3 Т 3 D5103 D5106 celular
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи