.

.

2.5 D 0.26 mm 9H Мобилен Телефон Мобилен Пред Калено Темперамент Зајакнато Стакло Verre За Huawei Huawey P8 Лајт Мини P8Lite P8Mini

2.5 D 0.26 mm 9H Мобилен Телефон Мобилен Пред Калено Темперамент Зајакнато Стакло Verre За Huawei Huawey P8 Лајт Мини P8Lite

DEN 239.04
DEN 198.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
2.5 D 0.26 mm 9 H Мобилен Телефон Мобилен Пред Калено Темперамент Зајакнато Стакло Verre За Huawei Huawey P8 Лајт Мини P8 Lite P8 Mini

Детални карактеристики

Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Пакет:
No
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација
Употреба:
Мобилен Телефон
Број На Модел На:
За Huawei заштитници p8 лајт За Huawei Huawey P8 филм екранот
пилот Серии Модел:
За Huawei зајакнато p8 лајт Лајт Мини P8Lite P8Mini оценет нано
Картичка Слотови:
За Huawei приватност p8 лајт 2.5 D 0.26 mm 9H Телефон Мобилен оценет нано
Најчестиот Вид:
За Huawei оценет p8 лајт Мобилни Пред Калено очила за приватност
Место на Потекло:
За Huawei тешки p8 лајт Темперамент Зајакнато Стакло Verre филм филмот

Слични производи