.

.

Евтини Нови Анти-Експлозија 2.5 D 0.26 mm 9H Тешко Цврстина Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси S6 СМ G920 СМ-G920F

Евтини Нови Анти-Експлозија 2.5 D 0.26 mm 9H Тешко Цврстина Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси S6 СМ G920 СМ-G920F

DEN 239.04
DEN 198.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Евтини Нови Анти-Експлозија 2.5 D 0.26 mm 9 H Тешко Цврстина Калено Стакло Екран Заштитник За Samsung Галакси S6 СМ G920 СМ-G920 F

Детални карактеристики

Материјал:
за Галакси S6
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S6
Големина:
For Samsung case Galaxy S6 Samaung Samasung Galaxi Gakaxy etui
Димензии:
За Samsung Галакси S6 за Samsumg Samsug Samsng Samung маска
is_customized:
For Galaxy S6 cover Samsung celular Cheap New Anti-Explosion
Тежина:
For Galaxy S6 cover Samsung cell 2.5D 0.26mm 9H Hard Hardness
Примена:
За Галакси S6 торба Samsung capinha Калено Стакло Екран etui
Материјал:
За Галакси S6 покрие Samsung caso Заштитник За Samsung Галакси
Бродови Од:
За Галакси S6 торба Samsung caso S6 СМ G920 СМ-G920F ќелија
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи