.

.

Евтини Нови Најдобрите Анти-Експлозија 2.5 D 0.26 mm 9H Тешко Телефон Мобилен Пред Калено Зајакнато Стакло Cristal За Sony Soni Xperia X

Евтини Нови Најдобрите Анти-Експлозија 2.5 D 0.26 mm 9H Тешко Телефон Мобилен Пред Калено Зајакнато Стакло Cristal За Sony Soni

DEN 239.04
DEN 196.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Евтини Нови Најдобрите Анти-Експлозија 2.5 D 0.26 mm 9 H Тешко Телефон Мобилен Пред Калено Зајакнато Стакло Cristal За Sony Soni Xperia X

Детални карактеристики

Материјал:
За Sony Xperia X
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Sony Ericsson
Големина:
For Sony Sony Xperia X Pantalla Protector Guard Hardness case
Димензии:
За Sony покрие Sony Xperia X за Experia Двојна F5121 додаток за Мобилен
is_customized:
For Sony Xperia X phone Sony shell Cheap New Best Anti-Explosion
Тежина:
For Sony Xperia X bag Sony shell 2.5D 0.26mm 9H Hardcar caso
Примена:
За Sony Xperia X случај Sony capinha Телефон Мобилен Пред Калено
Материјал:
За Sony Xperia X торба Sony додаток Зајакнато Стакло Cristal
Бродови Од:
За Sony Xperia X покрие Sony funda За Sony Soni Xperia X оклоп
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи