.

.

2.5 D 0.26 mm 9H Цврстина Мобилен Телефон Мобилен Пред Калено Стакло За Xiaomi Xiami Xiamo Xiaomo Redmi Хонг ми Hongmi Забелешка 3 Note3

2.5 D 0.26 mm 9H Цврстина Мобилен Телефон Мобилен Пред Калено Стакло За Xiaomi Xiami Xiamo Xiaomo Redmi Хонг ми Hongmi Забелешка

DEN 239.04
DEN 198.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
2.5 D 0.26 mm 9 H Цврстина Мобилен Телефон Мобилен Пред Калено Стакло За Xiaomi Xiami Xiamo Xiaomo Redmi Хонг ми Hongmi Забелешка 3 Note3

Детални карактеристики

Материјал:
За Redmi Забелешка 3
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
МИ(да се бришат)
Големина:
For Redmi Redmi Note 3 Screen Ecran Protector Protective case
Димензии:
За Redmi Redmi Забелешка 3 за Xiomi Xioami Црвено Про Видиме маска
дизајн:
За Redmi Забелешка 3 торба Redmi capinha 2.5 D 0.26 mm 9H Цврстина телефон
Големина:
For Redmi Note 3 bag Redmi caso Mobile Cell Front Tempered bag
Водоотпорен:
За Redmi Забелешка 3 торба Redmi додаток Стакло За Xiaomi Xiami coque
Најчестиот Вид:
За Redmi Забелешка 3 торба Redmi capinha Xiamo Xiaomo Redmi Хонг маска
пилот Серии Модел:
За Redmi Забелешка 3 покрие Redmi celular ми Hongmi Забелешка 3 Note3 celular
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи