.

.

Евтини Анти-Нула Анти-Експлозија Експлозија Доказ 2.5 D 0.26 mm 9H Телефонот Пред Калено Стакло За Xiaomi Xiomi Mi5 /Mi 5

Евтини Анти-Нула Анти-Експлозија Експлозија Доказ 2.5 D 0.26 mm 9H Телефонот Пред Калено Стакло За Xiaomi Xiomi Mi5 /Mi 5

DEN 239.04
DEN 198.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Евтини Анти-Нула Анти-Експлозија Експлозија Доказ 2.5 D 0.26 mm 9 H Телефонот Пред Калено Стакло За Xiaomi Xiomi Mi5 /Mi 5

Детални карактеристики

Материјал:
За XIAOMI 5
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
Не,За Xiaomi 5 случај xiaomi мобилен Евтина Анти-Нула Анти-Експлозија
Компатибилен Телефон Бренд:
МИ(да се бришат)
Големина:
For xiaomi case Xiaomi 5 Ecran Protector Protective Guard coque
Димензии:
За xiaomi покрие Xiaomi 5 за Xioami Xiamo Мобилен телефон мобилен телефон
осветлување:
За Xiaomi 5 случај xiaomi школка Експлозија Доказ луксуз
Големина:
For Xiaomi 5 cover xiaomi caso 2.5D 0.26mm 9H Phone cover
is_customized:
For Xiaomi 5 bag xiaomi carcaso Front Tempered Glass For armor
пилот Серии Модел:
За Xiaomi 5 случај xiaomi capinha Xiaomi Xiomi Mi5 /Mi 5car caso
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи