.

.

Ултра Тенок Најдобар Нов 2.5 D 0.26 mm 9H Тешко Телефон Мобилен Пред Калено Стакло За Sony Soni Xperia Experia Xpera E4 E2105

Ултра Тенок Најдобар Нов 2.5 D 0.26 mm 9H Тешко Телефон Мобилен Пред Калено Стакло За Sony Soni Xperia Experia Xpera E4 E2105

DEN 239.04
DEN 198.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Ултра Тенок Најдобар Нов 2.5 D 0.26 mm 9 H Тешко Телефон Мобилен Пред Калено Стакло За Sony Soni Xperia Experia Xpera E4 E2105

Детални карактеристики

Материјал:
За Sony E4
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Sony Ericsson
Големина:
For Sony case Sony E4 Ecran Guard Temper Templado Cristal ajax
Димензии:
За Sony покрие Sony E4 за Ис E E2115 Мобилен Екран defender
дизајн:
За Sony E4 покрие Sony capinha Ултра Тенок Најдобар Нов 2.5 D оклоп
Големина:
For Sony E4 bag Sony capinha 0.26mm 9H Hard Phone capa
Водоотпорен:
За Sony E4 случај Sony etui Ќелија Пред Калено Стакло capinha
Најчестиот Вид:
За Sony E4 телефон Sony bollmann) телефон За Sony Soni Xperia течни
пилот Серии Модел:
За Sony E4 случај Sony mobile Experia Xpera E4 E2105 школка
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи