.

.

SanDian Ултра-тенок HD Јасно Калено стакло леќа заштитна фолија За Nokia 6 Назад камерата Леќи на Камерата Заштитник Филм

SanDian Ултра-тенок HD Јасно Калено стакло леќа заштитна фолија За Nokia 6 Назад камерата Леќи на Камерата Заштитник Филм

DEN 98.88
DEN 89.00
Количината на стоката
Тековен


Услуга : 1. Оштетени : ве Молиме контактирајте со нас; ние ќе се организира повторна испорака; и подарок продавница картони како надоместок; или, исто така може да организира целосна наплата! 2. Стоки загуби : 60working дена; не пристигнале; можеме да го целосна наплата Ултра Јасно за 98% транспарентност 3 Слој Стакло Заштита Ултра тенок 0.1 mm дебелина 7-7.5 H Површинска цврстина 3 x Посилни од редовните PET) Филм Екстра Чувствителни на Допир за Анти-отпечатоци & Маснотии нечистотија да се Загрози доказ стакло Инсталирате водич Чекор 1 ве Молиме изберете прашина соба да се прикачени, најдобро е во бањата. Чекор 2 Користете го брише чистење на леќите на камерата прашина или туѓи тела. Чекор 3 Солза пониски заштитна фолија, лесно прилог усогласување телефон огледало, долу, лево, десно граница. Компатибилен : За Nokia 6 вклучува : 1 x Леќа Заштитник Филм

Детални карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Камерата Лен Филм
Бренд Име:
SanDian
Компатибилен Телефон Бренд:
Nokia
Применлив модел:
За Nokia 6
Применлив модел 1:
За Nokia 6
Тврдост:
7.5 Mph
Вклучуваат:
Леќи На Камерата Заштитник Филм

Слични производи