.

.

Ултра Тенок 2.5 D 0.26 mm 9H Тешко Мобилен Телефон Мобилен Пред Калено Темперамент Стакло Verre За Sony Xperia Xperi C3 Двоен D 2533 2502

Ултра Тенок 2.5 D 0.26 mm 9H Тешко Мобилен Телефон Мобилен Пред Калено Темперамент Стакло Verre За Sony Xperia Xperi C3 Двоен

DEN 239.04
DEN 198.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Ултра Тенок 2.5 D 0.26 mm 9 H Тешко Мобилен Телефон Мобилен Пред Калено Темперамент Стакло Verre За Sony Xperia Xperi C3 Двоен D 2533 2502

Детални карактеристики

Материјал:
За Sony C3
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Sony Ericsson
Големина:
For Sony case Sony C3 Guard Toughened Tempere Templado capinha
Димензии:
За Sony покрие Sony C3 за Xpera Ис C 3 Заштитен додаток
дизајн:
За Sony C3 покрие Sony capa Ултра Тенок 2.5 D 0.26 mm 9H capinha
Големина:
For Sony C3 cover Sony capinha Hard Phone Cell Mobile Front ajax
Водоотпорен:
За Sony C3 телефон Sony funda Калено Темперамент Стакло bollmann) телефон
Најчестиот Вид:
За Sony C3 телефон Sony carcaso Verre За Sony Xperia маска
пилот Серии Модел:
За Sony C3 покрие Sony ајакс Xperi C3 Двоен D 2533 2502 симпатична
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи