.

.

Анти-Нула 2.5 D 0.26 mm 9H Телефон Мобилен Пред Калено Темперамент Зајакнато Стакло Cristal Verre За Huawei huaewi huwawei P9 Стр 9

Анти-Нула 2.5 D 0.26 mm 9H Телефон Мобилен Пред Калено Темперамент Зајакнато Стакло Cristal Verre За Huawei huaewi huwawei P9

DEN 239.04
DEN 198.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Анти-Нула 2.5 D 0.26 mm 9 H Телефон Мобилен Пред Калено Темперамент Зајакнато Стакло Cristal Verre За Huawei huaewi huwawei P9 Стр 9

Детални карактеристики

Материјал:
за Huawei P9
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Големина:
For Huawei case Huawei P9 EVA-L19 EVA-L29 Cell Screen Ecran celular
Димензии:
За Huawei покрие Huawei P9 за hawei huawey huawai ЕВА-L09 etui
дизајн:
За Huawei P9 покрие Huawei мобилен Анти-Нула 2.5 D 0.26 mm школка
Големина:
For Huawei P9 phone Huawei carcaso 9H Phone Mobile Front Tempered
Водоотпорен:
За Huawei P9 покрие Huawei carcaso Темперамент Зајакнато Стакло течни
Најчестиот Вид:
За Huawei P9 торба Huawei carcaso Cristal Verre За Huawei луксуз
пилот Серии Модел:
За Huawei P9 покрие Huawei мобилен huaewi huwawei P9 Стр 9 школка
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи