.

.

Најдобри 2.5 D 0.26 mm 9H Цврстина Тешко Телефонот Пред Калено Темперамент Зајакнато Стакло Cristal Verre За Sony Xperia Experia М5 E5633

Најдобри 2.5 D 0.26 mm 9H Цврстина Тешко Телефонот Пред Калено Темперамент Зајакнато Стакло Cristal Verre За Sony Xperia Experia

DEN 239.04
DEN 198.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Најдобри 2.5 D 0.26 mm 9 H Цврстина Тешко Телефонот Пред Калено Темперамент Зајакнато Стакло Cristal Verre За Sony Xperia Experia М5 E5633

Детални карактеристики

Материјал:
За Sony М5
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
mksup
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Sony Ericsson
Големина:
For Sony case Sony M5 Mobile Cell Cellphone Screen Ecran aluminium
Димензии:
За Sony покрие Sony М5 за Soni Xperi Ис E5603 E5606 школка
дизајн:
За Sony М5 случај Sony coque Најдобри 2.5 D 0.26 mm 9H Цврстина алуминиум
Големина:
For Sony M5 cover Sony ajax Hard Phone Front Tempered caso
Водоотпорен:
За Sony М5 случај Sony capinha Темперамент Зајакнато Стакло луксуз
Најчестиот Вид:
За Sony М5 случај Sony celular Cristal Verre За Sony etui
пилот Серии Модел:
За Sony М5 случај Sony mobile Xperia Experia М5 E5633 capa
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Нула Доказ,Ултра-тенок,Лесен за Инсталација

Слични производи